FTMO konto typu Swing

Dla kogo przeznaczony jest nowy typ konta Swing FTMO?
Rejestracja z Mojego Prywatnego Polecenia

Nowy Swing na koncie FTMO nie ma żadnych ograniczeń dotyczących handlu wokół komunikatów prasowych i utrzymywania transakcji przez noc (powyżej 2 godzin przerwy rynkowej) oraz w weekend. Dlatego ten typ konta jest odpowiedni dla swing traderów, którzy muszą utrzymywać pozycje przez dłuższy czas, dając im wystarczająco dużo czasu na ewolucję. W większości przypadków są to traderzy fundamentalni, którzy oczekują, że sentyment rynkowy będzie trwał kilka dni/tygodni lub traderzy techniczni, którzy analizują wyższe ramy czasowe (H1 i wyższe).

Jak mogę otrzymać nowy typ konta Swing?

Możesz zamówić zupełnie nowe wyzwanie FTMO Challenge i wybrać typ konta Swing podczas konfiguracji konta.
Jestem twoim dotychczasowym handlowcem FTMO.

Czy mogę przełączyć moje konto FTMO na konto FTMO Swing?

Tak, możesz. Przed każdym nowym cyklem (Okres Referencyjny) możemy przekształcić Twoje istniejące Konto FTMO w Swing Konta FTMO. Innymi słowy, możesz poprosić o konwersję na typ konta Swing po każdym Profit Split lub po podpisaniu Umowy Rachunku FTMO i przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na pierwotnym Rachunku FTMO.

Obecnie handluję w ramach FTMO Challenge lub Verification. Czy mogę przełączyć się na konto typu Swing?

Niestety, nie możesz się przełączyć podczas handlu FTMO Challenge lub weryfikacji. Niemniej jednak nie musisz się martwić, ponieważ w FTMO Challenge i weryfikacji nie ma żadnych wad. Handel wiadomościami i przechowywanie wiadomości przez noc i przez weekend jest dozwolone w procesie oceny, więc nie ma potrzeby przełączania się na typ konta Swing. Możemy przetworzyć konwersję po podpisaniu przez Ciebie Umowy Konta FTMO, tak aby Twoje nowe Konto FTMO zostało przekształcone w Swing Konta FTMO.

Rejestracja z Mojego Prywatnego Polecenia