Co to jest RAMM i jak korzystać?

Czym jest RAMM?

RAMM (Risk Allocation & Money Management) to bezpieczna usługa inwestycyjna, która pozwala uzyskać zysk na rynkach finansowych, stosując strategie handlowe doświadczonych traderów.

Nie jest to zwyczajne kopiowanie sygnałów!

Osobiście zacząłem korzystać z tej usługi od niedawna na razie jako trader czy oferuję swoją strategię.
Można też być inwestorem w czyjąś strategię

Korzystam z firmy RoboForex i w tym artykule opieram się o ich usługę.
Na kanale Youtube film odnośnie usługi RAMM

Główne priorytety RAMM to:

  • niezawodność i użyteczność
  • ochrona kapitału przed nagłymi i nieprzewidywalnymi stratami
  • wysoka dokładność kopiowania strategii handlowych
  • powinny obowiązywać uczciwe i przejrzyste opłaty

Usługa jest przeznaczona zarówno dla doświadczonych inwestorów, jak i tych, którzy dopiero zaczynają znajomość rynków finansowych. Korzystanie z usługi nie wymaga specjalnej wiedzy –

Jak podają firmy oferujące RAMM ta usługa chroni Cię przed złożonością świata finansów, pozostawiając tylko najważniejsze ustalenie strategii i zarabianie.

Dla doświadczonych traderów RAMM oferuje możliwość otrzymania opłaty za udostępnianie swoich strategii inwestorom na całym świecie.

Absolutna dokładność kopiowania niezależnie od kwoty inwestycji

Wszystkie strategie w RAMM są kopiowane dokładnie i dokładnie na konta inwestorów, niezależnie od kwot inwestycji.
Zawsze uzyskujesz taką samą wydajność, jak widać w statystykach strategii.

Wysoka dokładność jest osiągana poprzez:

  • agregacja zleceń pochodzących z kont tradera i inwestorów, prowadząca do równoczesnej realizacji według tych samych cen dla tradera i wszystkich jego inwestorów;
  • wysoka precyzja obliczania wolumenów obrotu wymaganych od inwestorów zgodnie z parametrami ich inwestycji.

Ochrona kapitału

Szczególną uwagę zwraca się na ochronę kapitału w RAMM:

Wszystkie zainwestowane pieniądze są przechowywane na koncie osobistym i nikt poza tobą nie może ich wypłacić. Cała działalność handlowa na twoim koncie jest pod twoją pełną kontrolą.
Każda strategia w RAMM jest chroniona przed nieoczekiwanymi stratami. Atrybut „ochrony kapitału” strategii pokazuje procent zainwestowanego kapitału, którego nie można stracić w ciągu tygodnia.

Na przykład ochrona kapitału równa 80% oznacza, że ​​gdy strategia straci 20% funduszy w czasie krótszym niż tydzień, wszystkie jej pozycje zostaną automatycznie zamknięte, a inwestor nie będzie mógł otworzyć nowych pozycji do nowego tygodnia.

Ochrona kapitału ogranicza ryzyko, ale nie dochód. Możesz uzyskać zwrot, który kilkakrotnie przewyższa ryzyko. Dlatego RAMM przestrzega znanej zasady inwazji: „Ryzykuj mniej, aby uzyskać więcej!”.
Dla dodatkowej ochrony wszystkie pozycje w RAMM są automatycznie zamykane pod koniec tygodnia. Pomaga to uniknąć utraty znacznej części kapitału z powodu luk cenowych przy otwieraniu rynku. Możesz czuć się bezpiecznie ze swoimi inwestycjami i możesz rozdzielić swoje fundusze między różne strategie bez żadnych przeszkód w weekendy.

Płać za prawdziwe wyniki

Inwestując w strategie w RAMM, płacisz opłatę traderowi, właścicielowi strategii. Płacisz tylko wtedy, gdy uzyskasz zysk netto. Wszystkie statystyki strategii i wykresy zawierają już opłatę.

Dodatkowo handlowcy mogą ustawić opłatę za obrót za swoje strategie, które zostaną zapłacone w momencie kopiowania transakcji.

Struktura opłat dla konkretnej strategii znajduje się na stronie Szczegóły strategii.
Natychmiastowa wypłata zainwestowanych pieniędzy

W RAMM możesz zatrzymać inwestycję i natychmiastowo wypłacić swoje pieniądze.

Wszystkie pozycje, które są obecnie otwarte w Twojej inwestycji, zostaną zamknięte przez bieżące ceny rynkowe. Zamknięcie jednej inwestycji w żaden sposób nie wpływa na wyniki innych inwestorów w tej samej strategii.

Zainteresowany zarabianiem w ten sposób dopisz się do komentarza